Asystent/Asystentka w Dziale Projektowym – wynagrodzenie ok. 2400 zł netto

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/04/26
Oferta ważna do dnia: 2019/05/26
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik działu projektowego.

Chcemy zapewnić Ci:

  • wysokie wynagrodzenie sięgające 2400 zł netto miesięcznie
  • umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością przejścia po tym okresie na umowę o pracę bezpośrednio do naszego Klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku  w godzinach 6-14 lub 14-22
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia
  • udział w szkoleniach podczas których zdobędziesz niezbędne umiejętności
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki

Zadania:

  • opracowanie projektów graficznych w programie Corel Draw lub Illustrator, które następnie będziemy wdrażać do produkcji
  • sporządzanie dokumentacji technicznej

Kandydacie!

  • Obsługa programów Corel Draw i Illustrator nie stanowi dla Ciebie problemu?
  • Lubisz zabawę grafiką i chcesz się rozwijać w tym kierunku?
  • Chcesz pracować w branży poligraficznej i zdobyć pierwsze doświadczenie?

Jeśli trzy razy odpowiedziałeś tak, to koniecznie zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szukamy osoby, która potrafi obsługiwać programy graficzne i chce się rozwijać. Nie wymagamy doświadczenia!

Dodatkowe informacje

Pytania? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl

Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu na ul. Libelta 22/5 – spotkajmy się, aby omówić szczegóły!

503075956
Email: r.hajahmadov@ksservice.pl