Grafik komputerowy multimediów

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PW Partner sp. z o o sp. k
Miejsce pracy: Krotoszyn
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Firma z branży reklamowej poszukuje osoby na stanowisko:

Grafik komputerowy

Opis stanowiska:

– przygotowywanie materiałów reklamowych i wizerunkowych do druku (plakaty, banery

– obsługa maszyn drukujących

– projektowanie materiałów graficznych

Wymagania:

– znajomość programów: Photoshop oraz Corel

– umiejętności graficzne

– biegła obsługa komputera;

– precyzja, dokładność;

Oferujemy:

– pracę w pełnym wymiarze godzin

– obowiązki i zadania sprzyjające rozwojowi,

– ciekawy przedmiot działania i kreatywny charakter pracy,

– pracę w młodym zespole

– atrakcyjne wynagrodzenie

CV można składać osobiście w siedzibie firmy: PW PARTNER Sp. z o.o. Sp.k. ul. Ceglarska 1/7, 63-700 Krotoszyn, lub poprzez portal praca.gratka.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182)