Konserwator maszyn- praca w godzinach 7-15 / ok. 18zł brutto – Plewiska

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/04/26
Oferta ważna do dnia: 2019/05/26
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Plewiska
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Konserwator maszyn.

Z nami zyskujesz:

  • pracę w godzinach 7:00-15:00
  • pewność wolnych weekendów
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości ok. 17 zł brutto
  • umowę zlecenie
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i odzież roboczą

Zadania na stanowisku pracy:

  • prace porządkowe
  • czyszczenie części maszyn
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • sumienności i dokładności w wykonywanych obowiązkach
  • gotowości podjęcia pracy od zaraz w Plewiskach koło Poznania

Dodatkowe informacje

Dołącz do nas i zdobywaj cenne doświadczenie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji po numerem telefony: 503 075 956

503075956
Email: r.hajahmadov@ksservice.pl