Kontroler Jakości

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Exact Systems S.A.
Miejsce pracy: Częstochowa
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

Każdego dnia do pracy delegujemy ponad 5.000 osób! Jeśli chcesz rozpocząć swoją drogę do kariery zawodowej w branży motoryzacyjnej dołącz do nas!

Obowiązki:

  • Sortowanie części oraz odseparowanie wadliwych detali
  • Raportowanie wyników wykonanych selekcji
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia, bo prowadzimy szkolenia wdrażające oraz stanowiskowe. Jeśli posiadasz zdolności manualne i dobry wzrok jest to praca idealna dla Ciebie!
  • Atrakcyjne stawki godzinowe oraz motywacyjny system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy
  • Pracę w zespole nastawionym na rozwój
  • Dla najlepszych możliwość awansu
  • Ubezpieczenie od NNW

Informacje dodatkowe:

Ciekawa oferta, więc nie czekaj aż inni zajmą Twoje miejsce i wzbogać swoje CV o nowe doświadczenia! Aplikuj bez CV oraz listu motywacyjnego.
Zapraszamy do rekrutacji on-line. Jeśli poszukujesz pracy na odpowiedzialnym stanowisku kliknij w Aplikuj Teraz.
Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie i firmie Exact Systems? Odwiedź stronę www.exactsystems.pl i porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Live Chat!
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!