Koordynator ds.rekrutacji

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: WORK SERVICE S.A.
Numer referencyjny: KPT/WS-02/2016
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania na stanowisku:

– rekrutacja oraz selekcja pracowników tymczasowych,

– zatrudnianie pracowników tymczasowych w systemie kadrowym,

– nadzór i prowadzenie dokumentacji personalnej,

– rozliczanie ewidencji czasu pracy,

– bieżąca współpraca z klientami oraz zatrudnionymi pracownikami.

Od kandytatów oczekujemy:

– wykształcenia min. średniego,

– znajomości ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych,

– praktycznej znajomości technik rekrutacji,

– umiejętności budowania relacji z klientem,

– bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

– zaangażowania i dużej motywacji do pracy,

– dyspozycyjności,

– prawa jazdy kat. B.

Wybranym kandytatom oferujemy:

– prace w pełnym wymiarze czasu pracy,

– wsparcie w procesie adaptacji zawodowej,

– zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

– ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

– możliwość długoterminowej współpracy,

– niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon ),

– oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.