Kosztorysant budowlany

Oferta pracy z dnia: 2018/11/17
Oferta ważna do dnia: 2018/12/18
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Krosno
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa

Jesteśmy firmą consultingową działającą w Polsce w banży budowlanej od 2009 roku. Współpracujemy z inwestorami, pracowniami projektowymi, bankami, uczelniami wyższymi.

Nasze kluczowe obszary działalności to:

– Cost Management (kosztorysowanie, zarządzanie kosztami inwestycji),

– Project Management, nadzór inwestorski,

– Project Monitoring / nadzór bankowy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosztorysant (roboty budowlane)

Zakres obowiązków:

– Przygotowywanie budżetów inwestycji

– Opracowywanie przedmiarów, kosztorysów w zakresie robót budowlanych

– Koordynacja pracy kosztorysantów branżowych

– Rozliczanie budów

Wymagania:

– Min. 2 letnie doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów oraz wykształcenie techniczne

– Znajomość programu ZUZIA/BIMestiMate lub Norma

– Dobra znajomość programu AutoCAD, pakietu MS Office w tym biegła programu Excel

– Mile widziana znajomość MS Project

– Skrupulatność i dokładność

– Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy (terminowość)

– Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziana

– Praktyczna znajomość kosztorysowania z modeli BIM – dodatkowy atut

Preferowana forma zatrudnienia:

– Współpraca w ramach działalności gospodarczej

– Umowa o dzieło

– Umowa o pracę

Kontakt:
ul. Honorowych Dawców Krwi 6
Katowice
Email: stanislaw@qspolska.pl