Magazynier / Pakowacz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Interkadra
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: PAK/0915/LDZ
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania:

  • Sortowanie zgodnie z otrzymanymi zleceniami (przygotowanie towarów dla sklepów i sklepu Internetowego)
  • Pakowanie odzieży
  • Kontrola ilościowa i jakościowa produktów spakowanych według zamówienia
  • Praca ze skanerem, czytnikiem kodów

Oczekiwania:

  • Nie wymagamy doświadczenia, ważne jest Twoje zaangażowanie
  • Mile widziane osoby ze statusem studenta lub ucznia
  • atrakcyjną stawkę godzinową – 9zł netto
  • elastyczny grafik – pracę na dwie lub trzy zmiany
  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • przyjazną atmosferę pracy
  • premię frekwencyjną
  • pracę od zaraz!