Murarz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Poland Wrorkforce
Miejsce pracy: Wyspa Korsyka
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.to sprawdzona agencja pracy tymczasowej z ponad 10 –cio letnim stażem. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845, posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Zatrudniliśmy już ponad 7000 pracowników w branżach przemysłowej, budowlanej, produkcyjnej i hotelarsko-gastronomicznej do pracy we Francji, Niemczech i Polsce. Naszym pracownikom oferujemy legalne zatrudnienie na polską umowę.

Aktualna oferta pracy tymczasowej dotyczy stanowiska: Murarz

Obowiązki:

  • wznoszenie nowych obiektów mieszkalnych
  • murowanie z cegieł typu porotherm, pustaków oraz bloczków betonowych
  • pomoc przy pracach ciesielskich oraz zbrojarskich

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku minimum 6 lata
  • murowanie przy wykorzystaniu kleju oraz zapraw tradycyjnych
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • znajomość prac ciesielskich oraz zbrojarskich
  • samodzielność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • pełna dyspozycyjność do wyjazdu
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym
  • organizację przejazdu i zakwaterowania
  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju
  • możliwość pracy w nadgodzinach extra płatnych
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • możliwość długofalowej współpracy
  • praca na urokliwej wyspie

Informacje dodatkowe:

Zachęcamy do aplikowania!

Jeśli pragną Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat oferty prosimy o kontakt z Biurem Rekrutacji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.

POLAND WORKFORCE SP. Z O. O. S.K.A.Nenckiego 136A52-223 Wrocław

tel.: +48713681808fax: +48717231143

rekrutacja@polandworkforce.com

www.polandworkforce.com