Nalewacz Piwa

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: 1_Work Service S.A. Oddział Katowice
Miejsce pracy: Chorzów
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarza innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów Park Śląski

Obowiązki:

  • Nalewanie piwa w kubki 0.5l;
  • Sknaowanie kuponów na piwo;
  • Podawanie puszek.

Wymagania:

  • Książeczka sanepid;
  • Dyspozycyjność w 25.08. 2018 godz 14.00 do 1.00 i 26.08.2018 14-23.00;
  • Dobry dojazd do Parku Śląskiego;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Umowa zlecenie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 18zł brutto/h;
  • Możliwość obsługi imprezy cyklicznej cieszącej się dużym zainteresowaniem.