Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: em5 nieruchomości
Miejsce pracy: Białystok
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Inna

Zdobądź dobry zawód i sposób na życie. Dołącz do najlepszych

Zobacz, co oferujemy kandydatom na stanowisko Doradcy ds. Nieruchomości w em5 nieruchomości:

Oferujemy:

– elastyczny rodzaj zatrudnienia
– możliwość zarobienia pieniędzy na bardzo wysokim poziomie (podstawa + wysoka prowizja)
– osobom z doświadczeniem zapewniamy najlepsze stawki na rynku – sprawdź nas!
– samochód służbowy dla najlepszych
– cykliczne szkolenia, możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– zdolności negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży
– wysoka kultura osobista
– łatwość nawiązywania kontaktów
– entuzjazm i zaangażowanie w powierzone obowiązki
– prawo jazdy kat. B
– wykształcenie minimum średnie

Obowiązki:

– obsługa klienta: przygotowywanie ofert, umawianie spotkań
– aktualizacja baz danych
– prezentacja lokali mieszkalnych/domów
– obsługa transakcji
– budowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

Zadzwoń i umów się na spotkanie!