Praca bez doświadczenia – pomagaj przy czyszczeniu części maszyn – 18zł/h brutto!

Oferta pracy z dnia: 2019/09/06
Oferta ważna do dnia: 2019/10/06
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Plewiska
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Dla jednego z naszych Klientów z branży sprzedaży maszyn do produkcji farb, tynków i lakierów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Konserwator Maszyn.

Z nami możesz się rozwijać!

Gwarantujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach  7 -15 lub 13-21 – w weekendy odpoczywamy;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 18 zł brutto;
  • szkolenia wdrażające i odzież roboczą;
  • rozwój w firmie, znajdującej się w świetnej lokalizacji w Poznaniu!

Zadania na stanowisku:

  • czszczenie części maszyn;
  • prace porządkowe.

To nic trudnego – przyjdź i sam/sama się przekonaj!

Nie musisz mieć doświadczenia!

  • Jesteś ambitny/a i zaangażowany/a w swoje obowiązki?
  • Cenisz sobie punktualność i dokładność w pracy?

Wspaniale – dołącz do naszej ekipy! Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci do nauki!

Dodatkowe informacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj już teraz!

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadzwoń pod numer:

503 075 956 lub napisz na adres: e.cofta@ksservice.pl

503075956
Email: e.cofta@ksservice.pl