Praca dorywcza (od zaraz do 09.10.2017) – Gliwice

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PowerJobs
Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze, Knurów
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta, dużej firmy logistycznej, poszukuje Kandydatów:

MAGAZYNIER / praca dorywcza od zaraz do 09.10.2017

LOKALIZACJA: Gliwice, ul. Pszczyńska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– przygotowywanie zestawów promocyjnych (branża spożywcza – słodycze)
– przepakowywanie i oklejanie towaru

OCZEKIWANIA:
– zdolności manualne
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– dyspozycyjność do 09.10.2017

OFERUJEMY:
– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
– wynagrodzenie: 14,00 PLN brutto/h
– pracę w systemie 1-zmianowym (godziny pracy do wyboru np. 8-16, 9-17, 10-18)
– dla osób zainteresowanych możliwość współpracy przy kolejnych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentu CV.