Pracownik biurowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Intercam
Miejsce pracy: Zielona Góra
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

Intercam działa na europejskim rynku usług internetowych. Naszymi klientami są dystrybutorzy serwisów tematycznych z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.

Głównym obszarem naszej działalności są videokonferencje w technologii live streaming – umożliwiającej przesyłanie na żywo obrazu videomodelki za pośrednictwem kamery internetowej. Transmisji towarzyszy komunikacja tekstowa klienta z moderatorem chatu. W Polsce działamy od 2005 roku. Dzięki umowom podpisanym z najlepszymi partnerami za granicą oraz wykorzystywaniu profesjonalnych metod pracy, jesteśmy w czołówce największych i najbardziej dochodowych firm z branży w tej części Europy.

Obowiązki:Prowadzenie videokonferencji międzynarodowych w języku niemieckim oraz angielskim Wymagania:

  •  Dobra znajomość języka niemieckiego
  •  Dobra znajomość języka angielskiego
  •  Podstawowa obsługa komputera
  • Wysokie zarobki (od 5000-8000 zł netto)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Kartę Fitprofit
  • Dodatkowe bonusy pieniężne dla najlepszych