Pracownik hali

Pracodawca: Biuro Promo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Malbork
Ogłoszenie nieaktualne!
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Biuro Promo Sp. z o.o.

Biuro Promo Sp. z o.o. – właściciel marki Jobman.pl – Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wymianę listew cenowych w sklepie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej)
  • sumienność
  • chęci do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczne godziny pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących
  • umowa o dzieło
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane ofertą pracy osoby prosimy o wysyłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres gdansk@jobman.pl w tytule wiadomości wpisując „Pracownik hali – Malbork”