Praktykant w Agencji Pracy Tymczasowej Work Service S.A.

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Anita Piętka
Miejsce pracy: warszawa
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

Grupa Work Service S.A. działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obowiązki:

• Kreatywne pozyskiwanie nowych pracowników,

• Redagowanie i umieszczanie ogłoszeń o pracy w mediach,

• Wstępne wywiady telefoniczne z potencjalnymi kandydatami,

• Uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych,

• Bieżące wsparcie specjalistów ds. rekrutacji.

Wymagania:

• Status studenta(Preferowane kierunki: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia, Socjologia i pokrewne),

• Gotowość do podjęcia współpracy naszą firmą na okres 3 miesięcy,

• Dyspozycyjność przez około 18h tygodniowo

• Znajomość branży będzie dodatkowym atutem,

• Gotowość do podjęcia praktyk bezpłatnych

• Możliwość poznania specyfiki branży,

• Zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy,

• Realizację własnych pomysłów,

• Pracę w przyjaznym zespole oraz pomoc doświadczonych konsultantów,

• Referencje po ukończeniu praktyk.

• Możliwość zatrudnienia na 1/2 etatu lub na 3/4 etatu pod odbyciu praktyk