Praktykant/ka ds.administracyjnych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: PR/0816/MAŁ
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372

Obowiązki:

  • Aktywny udział w realizowanych procesach rekrutacyjnych
  • Kontakt telefoniczny z kandydatami – przeprowadzanie wstępnych rozmów
  • Zamieszczanie ogłoszeń, kontakt z instytucjami rynku pracy
  • Wstępna selekcja aplikacji
  • Bieżąca obsługa kandydatów

Wymagania:

  • Zainteresowania w obszarze HR, psychologii lub socjologii
  • Gotowości do nauki
  • Motywacji do pracy
  • Komunikatywności
  • Otwartości na nowe doświadczenia
Oferta:
  • Możliwość odbycia płatnych  praktyk
  • Możliwość poznania specyfiki pracy w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Miłą i przyjazną atmosferę