Referent ds. Obsługi Klienta

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: 1_Work Service S.A. Oddział Katowice
Miejsce pracy: Nowy Targ
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Obowiązki:

-bieżąca obsługa klientów ubiegających się o kredyt ratalny,

-weryfikacja zdolności kredytowej, sprzedaż umów kredytowych,

-aktywna sprzedaż produktów bankowych w tym kart kredytowych, ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,

-realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

-budowanie trwałych relacji z klientami,

Od Kandydatów oczekujemy:

-wykształcenia min. średniego

-sumienności, rzetelności, skrupulatności, odpowiedzialności, obowiązkowości

-silnej motywacji do pracy

-umiejętności pracy w zespole

-umiejętność prowadzenia rozmowy z Klientem oraz badania potrzeb Klienta

-podstawowej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych

-dyspozycyjności w weekendy

-pełnego zaangażowania w realizację celów całego zespołu

-pakiet socjalny oraz pracowniczy program motywacyjno-lojalnościowy

-współpracę z młodym dynamicznym zespołem