Rekruter mobilny

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunów/ek osób starszych lub pielęgniarzy/ek w Niemczech.

Jeżeli:

  • chcesz dorobić lub szukasz stałej pracy,
  • lubisz rozmawiać z ludźmi,
  • masz co najmniej średnie wykształcenie,
  • jesteś osobą dynamiczną, samodzielną i nastawioną na cel,
  • znasz język niemiecki,
  • To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
  • elastyczne warunki pracy,
  • atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów,
  • współpracę z renomowaną Agencją Pracy,
  • nowe wyzwania, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość pracy na całym terenie województwa łódzkiego