TRYCHOLOG – PIELĘGNIARKA

Branża: Uroda
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: RAMSTUS
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

TRYCHOLOG/PIELĘGNIARKA/KOSMETOLOG

Największa w Europie klinika trychologii Hair Medica, zajmująca się problemami skóry głowy i włosów

Poszukuje osoby na stanowisku:

Pielęgniarka – Trycholog – Kosmetolog

Trycholog to specjalista mający za zadanie rozwiązywanie problemów z włosami i skórą głowy. Są to odpowiednio przygotowani i przeszkoleni kosmetolodzy, pielęgniarki, biotechnolodzy, farmaceuci, etc.

Zadania:

przeprowadzanie wywiadu na temat: stanu organizmu i zdrowia, pielęgnacji skóry i włosów wykonywanie badania skóry głowy i włosów ocena stanu skóry głowy, problemów skórnych, pracy mieszków włosowych, stanu cebulek analiza możliwych przyczyn osłabienia, wypadania włosów przedstawienie kuracji/zaleceń mających na celu polepszenie kondycji włosów, skóry głowy, organizmu

Wymagania:

wykształcenie medyczne (pielęgniarskie), kosmetologiczne, farmaceutyczne, biologiczne,  rozwinięte zdolności interpersonalne wysoka kultura osobista doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

pracę na etat, 1/2 i 1/4 etatu lub pracy dodatkowej kursy i szkolenia w kraju i za granicąPracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).